Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

Panie i Panowie Trenerzy !!!

Dzielnie walczymy z pandemią COVID-19 i cieszymy się, że życie powoli wraca do normalności. Cały czas śledzimy wszystkie wytyczne rządowe dot. funkcjonowania obiektów sportowych, klubów i szkół oraz jesteśmy w pełnej gotowości, aby powrócić również do organizacji i kontynuacji kursów trenerskich, których nie udało się zakończyć oraz rozpocząć kolejne akcje szkoleniowe dla trenerów ZZPN. Czekamy na decyzje rządowe i ostateczne rekomendacje z PZPN.

Analizujemy możliwości organizacyjne wg wytycznych rządowych i w najbliższym czasie chcemy niezwłocznie powrócić do kontynuacji rozpoczętych kursów trenerskich tj.: UEFA Grassroots C (ostatnia IV sesja + egzamin) oraz kursu UEFA A (kontynuacja kursu I sesji). Wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani o nowych terminach sesji z wyprzedzeniem min. 10 dni.

Patrząc na wszystko optymistycznie chcielibyśmy także dokończyć trwający nabór i rozpocząć nowe kursy trenerskie w II połowie czerwca:

  • UEFA Grass C dla początkujących  – po 10 czerwca /termin prognozowany/
  • UEFA B – egzamin wstępny – po 10 czerwca /jw./

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!  Zapisy i wniosek na kurs można złożyć elektronicznie w systemie PZPN24. Dodatkowe informacje – Paweł Podgórski - Wojewódzki Trener Edukator PZPN - tel. 504 855 750

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok