Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

Koło Seniora w Koszalinie

W poniedziałek (20.01.20) w Koszalinie odbyło się zebranie założycielskie Koła Seniora. W inauguracyjnym posiedzeniu Koła uczestniczyło 19 zasłużonych dla piłkarstwa koszalińskiego działaczy.

W zebraniu wzięli udział Jan Bednarek prezes ZZPN, Ryszard Fabiniak przewodniczący Klubu Seniora przy ZZPN w Szczecinie oraz Czesław Giergiel zastępca przewodniczącego Klubu Seniora.

Warunkiem wstąpienia do Koła Seniora jest ukończenie 65 roku życia oraz aktywne wieloletnie uczestnictwo w roli działacza, zawodnika, trenera lub sędziego.

- Cieszę się, że mimo upływu lat wciąż trzymacie Panowie wysoką formę. Znamy się od lat i mam nadzieję, że jeszcze przez długie lata będziemy spotykali się przy różnych okazjach na stadionach i obiektach sportowych naszego województwa. Należycie do grona najbardziej zasłużonych działaczy z Koszalina i regionu. Gratuluję pomysłu założenia Koła Seniora, życzę owocnych obrad i długich jeszcze lat aktywnego działania – mówił do zgromadzonych Jan Bednarek.

Ryszard Fabiniak omówił dotychczasową działalność klubu seniora przy ZZPN w Szczecinie. Z kolei Czesław Giergiel przedstawił techniczne zasady zgłoszenia do Koła w tym niezbędną dokumentację w procesie weryfikacji zgłoszonych członków.

Wszyscy uczestnicy spotkania mieli okazję zaprezentować swoją bogatą biografię sportową.

Podczas spotkania prezes Pomorskiej Ligi Oldbojów Andrzej Schneider został udekorowany przez Jana Bednarka Honorową Srebrną Odznaką PZPN przyznaną z okazji 100-lecia PZPN.

Uczestnicy zebrania wybrali Przewodniczący Koła Seniora w Koszalinie. Został nim Marian Jusza, który tym samym znalazł się w Zarządzie Klubu Seniora w Szczecinie. Sekretarzem został wybrany Ryszard Wątroba, skarbnikiem Czesław Jaumin. Natomiast Marian Buzała został członkiem Komisji Rewizyjnej Klubu Seniora w Szczecinie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali od Klubu Seniora w Szczecinie pamiątkowe kubki z logo Klubu Seniora i ZZPN, ponadto Jan Bednarek wręczył wszystkim kalendarze ZZPN oraz kolejny numer „Informatora” Klubu Seniora w Szczecinie.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok