Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej
PROMO KONFERENCJA PIERWSZAPILKA
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w kursokonferencji trenerów uczestniczących w rozgrywkach dzieci ZZPN "Pierwsza Piłka". Bezpłatne szkolenie odbędzie się 25 stycznia, w kołobrzeskiej hali Millenium.
  
Konferencja zorganizowana jest z myślą przede wszystkim o trenerkach i trenerach pracujących z najmłodszymi adeptami futbolu. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy jednak wszystkich zainteresowanych szkoleniowców, nauczycieli oraz animatorów.
 
- Będzie to pierwsza tego typu konferencja, będąca jednocześnie podziękowaniem dla wszystkich osób zaangażowanych w rozwój innowacyjnych w skali kraju rozgrywek „Pierwsza Piłka”. Zapraszam do wzięcia udziału w nieodpłatnym szkoleniu, podczas którego będzie można pogłębić wiedzę oraz uzupełnić o cztery godziny kryteria licencyjne – mówi Jan Jan Bednarek, prezes ZZPN.
 
- W trakcie konferencji planujemy przeprowadzenie wśród szkoleniowców kolejnej ankiety, dzięki której udoskonalimy rozgrywki, dokonamy ewentualnych zmian lub korekt. Projekt #PIERWSZAPILKA przygotowywany jest w oparciu o liczne konsultacje. Głos środowiska jest dla nas kluczowy i pozwala stwarzać zawodniczkom i zawodnikom możliwie najlepsze warunki do współzawodnictwa i zrównoważonego rozwoju sportowego – zapewnia Marek Safanów. - Już dzisiaj zwracam się z prośbą o zainstalowanie w telefonach czytnika kodów QR, który zdecydowanie ułatwi udział w przygotowanej ankiecie – dodaje Marek Safanów.
 
W gronie prelegentów będą profesor Tadeusz Huciński, autor takich pozycji książkowych jak: "Imopeksis" oraz "Współczesna pedagogika rodziców i nauczycieli w aktywności psychologicznej dziecka", Jakub Śpiegowski, twórca programu "Piłka Nożna Dla Dzieci", Marek Safanów, trener edukator PZPN, współtwórca formuły #PIERWSZAPILKA oraz Paweł Podgórski, trener edukator PZPN odpowiedzialny za system licencjonowania i kształcenia trenerów w województwie.
 
- Mam nadzieję, że spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz zdobycia niezbędnej wiedzy, która zostanie w przyszłości wykorzystana w klubach w pracy z najmłodszymi. Hala Millenium na sześć godzin zamieni się w uniwersytet piłkarstwa dziecięcego, z którego każdy powinien powrócić do klubów z głową pełną pomysłów - dodał Bednarek.
 
 
 
Sobota 25.01.2019 r.
 
Hala Millenium w Kołobrzegu (ulica Łopuskiego 36)
 
 
 
09:30 Rejestracja uczestników
 
10:00 Otwarcie konferencji - Prezes ZZPN Jan Bednarek
 
10:30 "System licencjonowania i kształcenia trenerów - nowe wytyczne i zmiany" Paweł Podgórski Trener Edukator PZPN
 
10:45 "Rozgrywki #PIERWSZAPILKA, a aktywizacja psychoruchowa dzieci w wieku wczesnoszkolnym" Marek Safanów Trener Edukator PZPN, współtwórca #PIERWSZAPILKA
 
11:30 "Efektywny trening piłkarski dzieci" TEORIA Jakub Śpiegowski PNDD
 
12:30 "Drybling w treningu piłkarskim dzieci" PRAKTYKA Jakub Śpiegowski PNDD
 
14:00 Obiad
 
14:30 "Komunikacja z dziećmi" Prof. nadzw. dr hab Tadeusz Huciński
 
16:00 Podsumowanie konferencji
 
16:15 Zakończenie
 
 
 
Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń za pośrednictwem pzpn24.pl. Udział w konferencji jest honorowany przez KLiKT ZZPN - 4h (Licencje UEFA/Grassroots C, UEFA B, GRASS D oraz UEFA A Elite Youth).
 
KONFERENCJA PIERWSZAPILKA AGENDA 4
 
 

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok