Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej informuje kluby zrzeszone w naszym Związku, że Polski Związek Piłki Nożnej umożliwił zakupienie 200 szt biletów na mecz reprezentacji Polski ze Słowenią w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Mecz odbędzie się w dniu 19 listopada 2019 roku (wtorek) na stadionie PGE Narodowy w Warszawie początek 20.45

Bilety są w cenach: I - kat 180 zł; II - kat 140 zł; III - kat 80 zł.

Kluby zainteresowane zakupem biletów proszone są o zgłaszanie zapotrzebowania na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 14.10.2019 roku.

W treści maila musi być podana nazwa klubu zamawiającego, kategoria cenowa biletów oraz dane osób dla których mają byc zamówione bilety przesłane w pliku excel w trzech odrębnych kolumnach Imię/Nazwisko/PESEL. W przypadku, gdy ilość zamówień przekroczy ilość dostępnych biletów Związek zastrzega sobie prawo do redukcji ilości biletów dla poszczególnych klubów. 

Istnieje możliwość wystawienia faktury na zamówione bilety. Należy wówczas przesłać dane do faktury w mailu zamawiającym bilety.

Pragniemy poinformować, że istnieje również możliwość zamówienia biletów poprzez portal https://bilety.laczynaspilka.pl/ .

Przedsprzedaż dla Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej rozpocznie się w dniu 07 października 2019 roku.

Sprzedaż otwarta dla wszyskich rozpocznie się w dniu 17 października 2019 roku.

Od stycznia bieżącego roku nie obowiązują karty kibica!!!

Harmonogram sprzedaży można zobaczyć tutaj.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok