Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

Reprezentacje Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej z rocznika 2007 i 2006 rozegrały swoje pierwsze w sezonie mecze mistrzowskie. W Kaliszu Pomorskim nasze zespoły zmierzyły się z Wielkopolskim ZPN. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 1:0 dla Wielkopolskiego ZPN.

W naszej grupie grają także reprezentacje Dolnośląskiego oraz Lubuskiego ZPN. Do finałów mistrzostw Polski awansują po dwie najlepsze drużny z grupy. W innych spotkaniach, w roczniku 2006 Dolnośląski ZPN rozgromił Lubuski ZPN 10:1, natomiast w roczniku 2007 był remis 3:3.

W kolejnych spotkaniach, które rozegrane zostaną 9 października, ZZPN zmierzy się w Słubicach z Lubuskim ZPN.

ZZPN z rocznika 2007 grał w składzie: Wasilewski – Dziuniak, Kostecki, Korzeniewski, Kuśmierczyk, Zdziarski, Baran, Maczulski, Stankiewicz, Ciechomski, Jakubowski. Grali także Majewski, Michałeczko, Nykołajczuk, Skupiński, Stępnik, Wiewióra, Ragan.

Trenerem naszej drużyny jest Patryk Kurant, asystentem Jarosław Kozanecki. Trenerem bramkarzy jest Grzegorz Otocki. Kierownikiem drużyny jest Jakub Cymerman.

ZZPN z rocznika 2006 grał w składzie: Holewiński – Kędzierski, Juchnicki, Seniowski, Włodarczyk, Andruszko, Broniewski, Ogielski, Przyborek, Czapliński, Boguchwalski. Grali także: Dyguda, Burzyński, Hirniak, Majewski, Mochol, Siedlecki.

Trenerem naszej drużyny jest Tomasz Bielecki, asystentem Piotr Stołowski, trenerem bramkarzy Grzegorz Otocki. Kierownikiem drużyny jest Jakub Cymerman

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok