W ubiegły weekend zakończył się kurs wyrównawczy UEFA B, którego uczestnikami byli szkoleniowcy dotychczas legitymujący się uprawnieniami instruktorskimi. W przypadku jednego z trenerów był to powrót do ław szkolnych po blisko 31 latach (legitymacja instruktorska uzyskana w 1986 r.). Niedzielne egzaminy ustne były zwieńczeniem wielotygodniowego procesu edukacyjnego oraz czasem podsumowań, według opinii słuchaczy bardzo pożytecznego i pełnego w nowinki szkoleniowe kursu trenerskiego.

Po części egzaminacyjnej, którą prowadzili trenerzy edukatorzy PZPN Paweł Podgórski, Marcin Łazowski, Marek Safanów oraz przewodniczący komisji egzaminacyjnej Roman Firlus przyszedł czas na uroczyste podsumowanie podczas wystawnego obiadu przygotowanego przez kursantów i wręczenie długo wyczekiwanych dyplomów oraz licencji.

Komisja egzaminacyjna zgodnie zwróciła uwagę na zaangażowanie kursantów oraz zadowalający poziom merytoryczny, który w dalszej perspektywie powinien pozwolić na przekuwanie nabytej wiedzy w kolejne sukcesy sportowe oraz wychowawcze. Dodatkowego smaku tegorocznej edycji kursu dodawał fakt udziału wielu doświadczonych i zasłużonych dla rozwoju piłki nożnej w województwie szkoleniowców i działaczy, którzy pomimo płynących lat nadal odczuwają potrzebę stałego kształcenia, kierując się przy tym nie podlegającym dyskusji credo „Trener uczy się całe życie”

Komisja egzaminacyjna postanowiła wyróżnić za całokształt pracy podczas kursu trzech szkoleniowców: Sebastiana Olszara – Świnoujście, Daniela Kaszyce – Szczecin oraz Kamila Włodarczyka z Darłowa wręczając pamiątkowe wyróżnienia. Na zakończenie nie zabrakło deklaracji udziału w kursie UEFA A na który wszystkich serdecznie zapraszamy.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok