W sobotę Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej podpisał dwie umowy o współpracę: z gminą Police oraz z hotelem Dobosz.

Do uroczystego podpisania umów doszło przed szerokim audytorium blisko 300 uczestników turnieju piłkarskiego „Konfrontacja Klubów Piłkarskich ZZPN”, której podsumowanie odbyło się w gościnnych progach hotelu Dobosz.

- Gmina Police i Hotel Dobosz to od lat nasi niezawodni partnerzy. Przy okazji organizacji naszych imprez zawsze możemy liczyć na ich wsparcie. Na preferencyjnych warunkach możemy korzystać z infrastruktury sportowej gminy oraz z warunków jakie swoim gościom ma do zaoferowania hotel Dobosz – mówił po podpisaniu umowy Jan Bednarek, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Umowę ze strony gminy podpisał Władysław Diakun, burmistrz gminy Police. Z kolei w imieniu hotelu Dobosz umowę podpisał właściciel hotelu Grzegorz Dobosz.

- Dla nas to zawsze wieka przyjemność gościć w naszych progach przedstawicieli ZZPN, a także PZPN, którzy przybywają na imprezy organizowane przez Związek – zapewnił Grzegorz Dobosz.

- Z przyjemnością obserwuję pasję i zaangażowanie z jakim pracują na rzecz rozwoju futbolu działacze ZZPN. Współpracujemy od lat. Cieszymy się, że nasze obiekty sportowe zapełniają się piłkarzami. W tym celu zostały przecież wybudowane. Mają służyć sportowcom, a nie stać puste – dodał Diakun. 

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok