Ponad 350 trenerów wzięło udział w konferencji Grassroots 2017, która odbyła się w Płotach. Wśród nich trenerskie i piłkarskie tuzy. Wykładów i prelekcji słuchali między innymi wiceprezes ZZPN Henryk Wawrowski, Bogusław Baniak, Kazimierz Biela, Robert Dymkowski czy Leszek Pokładowski.

- Cieszy mnie, że z roku na rok frekwencja podczas konferencji systematycznie wzrasta. PZPN przykłada ogromną wagę do szkolenia trenerów, zwłaszcza tych pracujących z najmłodszymi adeptami futbolu – mówił podczas otwarcia konferencji Jan Bednarek prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Wśród wykładowców byli między innymi Michał Libich oraz Marcin Dorna. Obaj poprowadzili też zajęcia praktyczne z młodymi piłkarzami uczęszczającymi do szczecińskiej Akademii Młodych Orłów.

- To było ciekawe szkolenie. Najbardziej utkwił mi w pamięci wykład poświęcony intensywności treningów. Trudno nie zgodzić się z prelegentami, którzy podkreślali, że pod tym względem ustępujemy treningom przeprowadzanym w czołowych ligach europejskich – powiedział Leszek Pokładowski.

Wszyscy uczestnicy blisko 6-godzinnego kursu otrzymali bezpłatnie pendrive z materiałami szkoleniowymi. 

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok