konfrontacjazzpn

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej wychodzi do klubów z nową propozycją. Zachęcamy do wzięcia udziału w turnieju, w szranki którego staną nie piłkarze, ale… trenerzy, pracownicy i działacze poszczególnych klubów. Impreza odbędzie się pod nazwą: „Konfrontacja klubów piłkarskich ZZPN 2017”

- Sportowa rywalizacja to jedno, ale w naszych założeniach impreza stanowić powinna przede wszystkim świetną okazją do integracji piłkarskiego środowiska. Wyniki osiągnięte na piłkarskim boisku będą ważne, ale dobra zabawa i możliwość bliższego poznania się będą równie ważne – mówi Marek Safanów, pomysłodawca imprezy, pełniący w ZZPN funkcję trenera koordynatora.

Inicjatywie przyklasnął prezes ZZPN Jan Bednarek. - Zwieńczeniem sportowej rywalizacji będzie wspólna kolacja, podczas której odbędzie się dekoracja zwycięskich drużyn. Już dziś zapraszam wszystkich do udziału w imprezie – zachęca Bednarek.

Zaproszenie do udziału w turnieju kierujemy jest do wszystkich klubów zrzeszonych w ZZPN. Planujemy go przeprowadzić w listopadzie lub grudniu, a termin uzależniony będzie między innymi od liczby chętnych.

- Turniej rozpocznie się o godzinie 10, kolacja rozpocznie o godzinie 18, a zakończy dopiero wówczas, gdy wszyscy będą… najedzeni. Jako organizatorzy zastrzegamy sobie możliwość zaproszenia do imprezy zespołów wywodzących się ze środowiska sędziów piłkarskich, dziennikarzy oraz piłkarskich oldbojów. Mam nadzieję, że turniej wypali i na stałe wpisze się w kalendarz imprez organizowanych przez ZZPN – dodał Safanów.  

Wpisowe do turnieju wynosić będzie 300 złotych od drużyny. Zespoły mogą liczyć do 10 zawodników. Mogą nimi być klubowi pracownicy, trenerzy z ważną licencją ZZPN oraz czynni działacze. Limit wieku: powyżej 25 lat.

Zainteresowane kluby proszone są o zgłoszenie akcesu uczestnictwa mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA !!!

Dokładny termin turnieju zostanie określony po weryfikacji ilości zainteresowanych klubów (wybór optymalnej lokalizacji) pragnących uczestniczyć w wydarzeniu. Wstępnie będzie to 25.11.2017 r.

TERMIN ZGŁOSZEŃ: DO 25.10.2017 R.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok