Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
W związku z zaplanowanym na 26 września 2017 roku o godzinie 18:30 meczem barażowym o awans do Mistrzostw Europy w piłce nożnej halowej pomiędzy Polską a Węgrami w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie informujemy o rozpoczęciu procesu akredytacyjnego na w/w wydarzenie.
 
Aby uzyskać akredytacje medialną prosimy o przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji, która zawierać powinna następujące informacje:
 
1. Nazwa redakcji
2. Imię i nazwisko dziennikarza/fotoreportera
3. Rodzaj akredytacji: TV/FOTO/PRASA
 
Wnioski o akredytacje medialne przyjmowane będą do  24 września 2017 r. do godziny 20:00. Liczba miejsc dla dziennikarzy jest ograniczona, złożenie wniosku nie jest równoznaczne z otrzymaniem akredytacji. Informacja o przyznaniu akredytacji zostanie wysłana każdemu dziennikarzowi indywidualnie na podany adres e-mail w dniu 25 września br.
 
Jednocześnie informujemy, że prawa telewizyjne do przeprowadzenia transmisji spotkania posiada Telewizja Polsat. 
 
Dodatkowe pytania dotyczące spotkania można kierować do Damiana Zydela z Zarządu Obiektów Sportowych sp. z o.o. w Koszalinie. Telefon: 512 181 150

Wyniki terminy tabele