Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W Kołobrzegu rozgrywane są mistrzostwa Polski w piłce plażowej. W sobotę (29 lipca) poznaliśmy najlepszy zespół kobiecy oraz młodzieżowy. W niedzielę (30 lipca) rozegrane zostaną decydujące mecze w rywalizacji mężczyzn oraz mecz pokazowy, między innymi z udziałem byłych reprezentantów Polski.

Impreza w Kołobrzegu rozgrywana jest od czwartku.

- Trybuny mogące pomieścić tysiąc widzów są zapełnione, mecze są bardzo atrakcyjne i widowiskowe, a atmosfera jest doskonała. Wczasowicze wypoczywający w Kołobrzegu mają okazję zobaczyć mecze na wysokim poziomie, w których emocji na pewno nie brakuje. Efektowne przewrotki, strzały oddawane w akrobatycznych pozycjach, to się musi podobać. Nam brak słońca w niczym nie przeszkadza, ważne żeby nie padało – mówi Filip Skowron, główny organizator mistrzostw z ramienia ZZPN.

W sobotę poznaliśmy mistrzynie Polski oraz młodzieżowych mistrzów Polski do lat 21. W rywalizacji kobiet najlepsze okazały się piłkarki Lady Grembach EE Łódź pokonały AZS UAM Poznań 2:1.

W finale młodzieżowców Omida Hemako Sztutowo pokonał UKS Milenium Gliwice po rzutach karnych 3:2. W regulaminowym czasie gry i po dogrywce był remis 1:1.

W niedzielę w wielkim finale (g.14) zagrają dwie łódzkie drużyny: KP Łódż zmierzy się z BSC Grembach Łódż. W meczu o trzecie miejsce (g. 12.15) Omida Hemako Sztutowo zagra z BSC Boca Gdańsk. Mecz pokazowy z udziałem między innymi Stefana Majewskiego, Radosława Michalskiego i Pawła Wojtali rozpocznie się o g. 13.30.

Transmisję „na żywo” z rywalizacji odbywającej się na kołobrzeskiej plaży odbywa się na kanałach sportowych stacji platformy nc +. Spikerami imprezy są Tomasz Zimoch oraz Szymon Zaborski.

Zachęcamy do kibicowania. Wstęp na mecze wolny. 

Wyniki terminy tabele