I runda Pucharu Polski ZZPN za nami! Poniżej przedstawiamy wyniki oraz pary II rundy.
Grupa Szczecin:
Koral Mostkowo - GKS Kołbacz 0:3 (vo)
Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard 3:0 (vo)
Kłos Kamienny Jaz - Wicher Steklno 0:3
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 0:0 (2:3 K.)
Victoria 95 Przecław - Dąb Dębice 0:12
Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 1:0
Radowia Radowo Małe - Wicher Brojce 4:0
Piast Kolin - Stal Lipiany 3:4
Pionier Szczecin - Korona Stuchowo 1:4
Sparta Skalin - Sokół Pyrzyce 1:6
Leśnik Kliniska Wielkie - Tanowia Tanowo 1:5
Błękitni Stargard JS - GKS Golenice 3:0 (vo)
Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 3:0 (vo)
Okręt Mirand Szczecin - Masovia Maszewo 3:0 (vo)
Orzeł Pęzino - Sparta Węgorzyno 1:0
Bizon Cerkwica - Wołczkowo-Bezrzecze 0:10
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sęp Brzesko 4:1
Iskra Pomień - Mechanik Warnice 3:0 (vo)
Orzeł Małkocin - Polonia Giżyn 5:2
Błękit Pniewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1:4
Grot Gardno - Pomorzanin Cychry 1:2
Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo 2:2
Klon Krzęcin - Ina Recz 1:4
Klon Krzymów - Czarni Fiege Lubanowo 0:8
Korona Raduń - Kolegium Sędziów Zzpn 2:2 (4:3 K.)
Odrzanka Radziszewo - Energetyk Gryfino 1:4
Orzeł Żeńsko - Piast Karsko 2:6
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 2:5
Zjednoczeni Kurzycko - Wicher Reptowo 0:2
Chemik II Police - Vineta II Wolin 3:2
Fala Międzyzdroje - Vielgovia Szczecin 0:6
Future Szczecin - Jastrząb Łosośnica 3:0
Dąb Dębno JS - Wicher Przelewice 0:3
Sztorm Szczecin - Center MD Goleniów 3:6
Świt II Szczecin - Czarni Szczecin 0:3
Salos Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5:1
Znicz Niedźwiedź - Myśla Dargomyśl 1:7
Pary II rundy (Szczecin):
1. Ina Stradzewo - Iskra Pomień
2. GKS Kołbacz – Orzeł Małkocin
3. Błękitni Stargard JS – Czarni Lubanowo
4. Ina Recz – Energetyk Gryfino
5. Orzeł Trzcińsko Zdrój – Wicher Reptowo
6. Płomień Lisowo – Piast Karsko
7. Korona Raduń – Wicher Steklno
8. Pomorzanin Cychry – Sokół Pyrzyce
9. Myśla Dargomyśl – Chrobry Lisie Pole
10. Wicher Przelewice – Stal Lipiany
11. Dąbrovia Stara Dąbrowa – Orzeł Pęzino
12. Kluczevia II Stargard – wolny los
13. Center MD Goleniów – Radovia Radowo Małe
14. Future Szczecin – Czarni Szczecin
15. Vielgovia Szczecin – Dąb Dębice
16. Wołczkowo Bezrzecze – Pomorzanin Przybiernów
17. Promień Mosty – Tanowia Tanowo
18. Okręt Szczecin – Korona Stuchowo
19. Salos Szczecin – Chemik II Police
Grupa Koszalin
Wicher Mierzym - Arkadia Malechowo 3:4
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 0:0 (2:4 k.)
Jantar Siemyśl - Resko Karcino 5:3
Błonie Barwice - KS Skibno 2:0
Derby Karścino - Fala Abfrost Gąski 2:2 (10:9 k.)
Ikar Krosino - LZS Kowalewice 3:2
KS Gwda Wielka - Bytyń Nakielno 4:1
Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica 3:0
Drzewiarz Świerczyna - Wrzos Borne Sulinowo 2:4
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 1:2
KS Dzikowo - Błękitni Ostrowice 2:1
KS Mustang - Darłovia II Darłowo 3:0 (vo)
Syrena-Grot Rymań - Grot Górawino 0:3 (vo)
Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica 2:3
Darpol Barzowice - Mechanik II Bobolice/Kłanino 0:13
Pary II rundy (Koszalin):
1. KS Gwda Wielka - Wspólni Różewo
2. Grom Szwecja - Santos Kłębowiec
3. KS Dzikowo – Wrzos Borne Sulinowo
4. Jantar Siemyśl – Błonie Barwice
5. Gwardia Koszalin WLJ - Ikar Krosino
6. KS Mustang - Grot Gorawino
7. Derby Karścino - Strong Zielenica
8. Mechanik II Bobolice - Arkadia Malechowo
Termin meczów II rundy: 21.08.2022 - godzinę ustala gospodarz lub za zgodą przeciwnika 20.08.