Kolejka 17 2016/11/26 | |||
---|---|---|---|
2016/11/26 | 11:00 | Stal Szczecin - Gwardia Koszalin | 0:2 |
2016/11/26 | 12:30 | Salos Szczecin - Energetyk Junior Gryfino | 0:4 |
2016/11/27 | 12:00 | Prawobrzeże Szczecin - AP Pogoń Szczecin | 2:16 |
2016/12/4 | 17:30 | FASE Szczecin - Football Academy Szczecin | 0:8 |
2016/11/26 | 15:30 | CHEMIK Police - ARKONIA Szczecin | 2:1 |
2016/11/27 | 13:30 | BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU - AP KOTWICA Kołobrzeg | 1:18 |
2016/11/27 | 16:30 | Bałtyk Koszalin - AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK | 10:0 |
2016/11/27 | 12:00 | AP REISSA BŁONIE 04 - Orzeł 2010 Wałcz | 0:2 |
Kolejka 16 2016/11/19 | |||
---|---|---|---|
2016/11/19 | 13:30 | Orzeł 2010 Wałcz - Bałtyk Koszalin | 0:4 |
2016/11/20 | 13:00 | Gwardia Koszalin - Prawobrzeże Szczecin | 1:2 |
2016/11/18 | 17:00 | Football Academy Szczecin - CHEMIK Police | 9:1 |
2016/11/20 | 10:00 | Energetyk Junior Gryfino - BŁĘKITNI Stargard | 3:3 |
2016/11/19 | 13:00 | ARKONIA Szczecin - Salos Szczecin | 1:5 |
2016/11/20 | 14:00 | AP Pogoń Szczecin - FASE Szczecin | 10:1 |
2016/11/20 | 13:00 | AP KOTWICA Kołobrzeg - AP REISSA BŁONIE 04 | 2:0 |
2016/11/19 | 13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK - Stal Szczecin | 0:7 |
Kolejka 15 2016/11/12 | |||
---|---|---|---|
2016/11/12 | 13:00 | Stal Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz | 6:2 |
2016/11/12 | 12:30 | Salos Szczecin - Football Academy Szczecin | 0:3 |
2016/11/12 | 16:30 | Prawobrzeże Szczecin - AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK | 3:1 |
2016/11/13 | 17:30 | FASE Szczecin - Gwardia Koszalin | 2:3 |
2016/11/13 | 13:00 | CHEMIK Police - AP Pogoń Szczecin | 0:7 |
2016/11/13 | 15:30 | BŁĘKITNI Stargard - ARKONIA Szczecin | 5:0 |
2016/11/10 | 16:30 | Bałtyk Koszalin - AP KOTWICA Kołobrzeg | 0:4 |
2016/11/12 | 13:30 | AP REISSA BŁONIE 04 - BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU | 10:1 |
Kolejka 14 2016/11/5 | |||
---|---|---|---|
2016/11/5 | 13:30 | Orzeł 2010 Wałcz - Prawobrzeże Szczecin | 1:1 |
2016/11/6 | 13:00 | Gwardia Koszalin - CHEMIK Police | 3:1 |
2016/12/1 | 16:30 | Football Academy Szczecin - BŁĘKITNI Stargard | 3:1 |
2016/11/6 | 11:00 | BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU - Bałtyk Koszalin | 0:11 |
2016/11/5 | 15:00 | ARKONIA Szczecin - Energetyk Junior Gryfino | 3:3 |
2016/11/6 | 14:00 | AP Pogoń Szczecin - Salos Szczecin | 10:1 |
2016/11/6 | 13:00 | AP KOTWICA Kołobrzeg - Stal Szczecin | 1:0 |
2016/11/5 | 13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK - FASE Szczecin | 0:1 |
Kolejka 13 2016/10/29 | |||
---|---|---|---|
2016/10/30 | 14:00 | Stal Szczecin - BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU | 6:0 |
2016/10/30 | 12:30 | Salos Szczecin - Gwardia Koszalin | 1:0 |
2016/10/29 | 13:00 | Prawobrzeże Szczecin - AP KOTWICA Kołobrzeg | 2:0 |
2016/10/29 | 12:00 | FASE Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz | 4:3 |
2016/10/29 | 10:00 | Energetyk Junior Gryfino - Football Academy Szczecin | 3:7 |
2016/10/30 | 14:00 | CHEMIK Police - AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK | 6:1 |
2016/10/30 | 15:30 | BŁĘKITNI Stargard - AP Pogoń Szczecin | 0:1 |
2016/10/29 | 17:00 | Bałtyk Koszalin - AP REISSA BŁONIE 04 | 0:3 |
Kolejka 12 2016/10/22 | |||
---|---|---|---|
2016/10/22 | 13:30 | Orzeł 2010 Wałcz - CHEMIK Police | 1:1 |
2016/10/23 | 13:00 | Gwardia Koszalin - BŁĘKITNI Stargard | 1:2 |
2016/10/21 | 17:00 | Football Academy Szczecin - ARKONIA Szczecin | 9:0 |
2016/10/22 | 13:00 | BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU - Prawobrzeże Szczecin | 0:14 |
2016/10/23 | 13:30 | AP REISSA BŁONIE 04 - Stal Szczecin | 2:5 |
2016/10/23 | 14:00 | AP Pogoń Szczecin - Energetyk Junior Gryfino | 14:1 |
2016/10/23 | 13:00 | AP KOTWICA Kołobrzeg - FASE Szczecin | 3:3 |
2016/10/22 | 13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK - Salos Szczecin | 0:7 |
Kolejka 11 2016/10/15 | |||
---|---|---|---|
2016/10/16 | 13:30 | Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin | 1:1 |
2016/10/16 | 12:30 | Salos Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz | 5:3 |
2016/10/15 | 18:30 | Prawobrzeże Szczecin - AP REISSA BŁONIE 04 | 6:0 |
2016/10/16 | 17:00 | FASE Szczecin - BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU | 10:0 |
2016/10/15 | 11:00 | Energetyk Junior Gryfino - Gwardia Koszalin | 1:3 |
2016/10/15 | 15:30 | CHEMIK Police - AP KOTWICA Kołobrzeg | 2:3 |
2016/10/16 | 15:30 | BŁĘKITNI Stargard - AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK | 15:1 |
2016/10/15 | 13:00 | ARKONIA Szczecin - AP Pogoń Szczecin | 0:19 |
Kolejka 10 2016/10/8 | |||
---|---|---|---|
2016/10/8 | 13:30 | Orzeł 2010 Wałcz - BŁĘKITNI Stargard | 3:1 |
2016/10/9 | 13:00 | Gwardia Koszalin - ARKONIA Szczecin | 3:0 |
2016/10/8 | 12:00 | BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU - CHEMIK Police | 1:8 |
2016/10/9 | 11:00 | Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin | 1:1 |
2016/10/8 | 12:00 | AP REISSA BŁONIE 04 - FASE Szczecin | 2:1 |
2016/10/8 | 11:00 | AP Pogoń Szczecin - Football Academy Szczecin | 3:0 |
2016/10/9 | 11:00 | AP KOTWICA Kołobrzeg - Salos Szczecin | 3:0 |
2016/10/8 | 13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK - Energetyk Junior Gryfino | 2:2 |
Kolejka 9 2016/10/1 | |||
---|---|---|---|
2016/10/1 | 16:00 | Salos Szczecin - BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU | 5:1 |
2016/10/1 | 12:00 | Prawobrzeże Szczecin - Stal Szczecin | 3:3 |
2016/10/2 | 14:00 | Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin | 3:1 |
2016/11/3 | 16:00 | FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin | 1:2 |
2016/10/1 | 11:00 | Energetyk Junior Gryfino - Orzeł 2010 Wałcz | 3:1 |
2016/10/2 | 13:00 | CHEMIK Police - AP REISSA BŁONIE 04 | 5:1 |
2016/10/2 | 13:00 | BŁĘKITNI Stargard - AP KOTWICA Kołobrzeg | 0:4 |
2016/10/1 | 13:00 | ARKONIA Szczecin - AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK | 6:1 |
Kolejka 8 2016/9/24 | |||
---|---|---|---|
2016/9/24 | 11:00 | Stal Szczecin - FASE Szczecin | 5:4 |
2016/9/24 | 13:30 | Orzeł 2010 Wałcz - ARKONIA Szczecin | 2:1 |
2016/9/25 | 13:00 | Gwardia Koszalin - AP Pogoń Szczecin | 1:6 |
2016/9/24 | 12:00 | BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU - BŁĘKITNI Stargard | 1:5 |
2016/9/24 | 11:00 | Bałtyk Koszalin - CHEMIK Police | 0:0 |
2016/9/24 | 16:00 | AP REISSA BŁONIE 04 - Salos Szczecin | 1:1 |
2016/9/25 | 13:00 | AP KOTWICA Kołobrzeg - Energetyk Junior Gryfino | 4:0 |
2016/9/24 | 13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK - Football Academy Szczecin | 0:8 |
Kolejka 7 2016/9/17 | |||
---|---|---|---|
2016/10/27 | 13:30 | Salos Szczecin - Bałtyk Koszalin | 0:1 |
2016/9/18 | 14:00 | Football Academy Szczecin - Orzeł 2010 Wałcz | 7:2 |
2016/9/19 | 18:30 | FASE Szczecin - Prawobrzeże Szczecin | 1:4 |
2016/12/3 | 11:00 | Energetyk Junior Gryfino - BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU | 12:1 |
2016/9/17 | 15:30 | CHEMIK Police - Stal Szczecin | 0:1 |
2016/9/18 | 11:00 | BŁĘKITNI Stargard - AP REISSA BŁONIE 04 | 5:2 |
2016/9/18 | 13:00 | ARKONIA Szczecin - AP KOTWICA Kołobrzeg | 1:5 |
2016/9/18 | 15:30 | AP Pogoń Szczecin - AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK | 19:0 |
Kolejka 6 2016/9/14 | |||
---|---|---|---|
2016/9/14 | 15:30 | Stal Szczecin - Salos Szczecin | 8:0 |
2016/9/14 | 16:00 | Prawobrzeże Szczecin - CHEMIK Police | 4:3 |
2016/9/14 | 16:00 | Orzeł 2010 Wałcz - AP Pogoń Szczecin | 0:11 |
2016/9/14 | 18:30 | BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU - ARKONIA Szczecin | 3:5 |
2016/9/27 | 15:00 | Bałtyk Koszalin - BŁĘKITNI Stargard | 3:0 |
2016/9/14 | 18:30 | AP REISSA BŁONIE 04 - Energetyk Junior Gryfino | 3:2 |
2016/9/14 | 16:00 | AP KOTWICA Kołobrzeg - Football Academy Szczecin | 0:1 |
2016/9/14 | 16:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK - Gwardia Koszalin | 0:6 |
Kolejka 5 2016/9/10 | |||
---|---|---|---|
2016/9/10 | 12:30 | Salos Szczecin - Prawobrzeże Szczecin | 1:4 |
2016/9/11 | 13:00 | Gwardia Koszalin - Orzeł 2010 Wałcz | 9:0 |
2016/9/11 | 09:00 | Football Academy Szczecin - BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU | 12:0 |
2016/9/11 | 11:00 | Energetyk Junior Gryfino - Bałtyk Koszalin | 1:2 |
2016/9/21 | 19:00 | CHEMIK Police - FASE Szczecin | 2:4 |
2016/9/11 | 10:00 | BŁĘKITNI Stargard - Stal Szczecin | 2:4 |
2016/9/11 | 13:00 | ARKONIA Szczecin - AP REISSA BŁONIE 04 | 5:2 |
2016/9/11 | 16:30 | AP Pogoń Szczecin - AP KOTWICA Kołobrzeg | 8:0 |
Kolejka 4 2016/9/3 | |||
---|---|---|---|
2016/9/4 | 13:30 | Stal Szczecin - Energetyk Junior Gryfino | 2:1 |
2016/9/3 | 16:30 | Prawobrzeże Szczecin - BŁĘKITNI Stargard | 0:3 |
2016/9/3 | 13:30 | Orzeł 2010 Wałcz - AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK | 6:0 |
2016/9/4 | 17:30 | FASE Szczecin - Salos Szczecin | 5:1 |
2016/9/3 | 12:00 | BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU - AP Pogoń Szczecin | 0:21 |
2016/12/3 | 13:30 | Bałtyk Koszalin - ARKONIA Szczecin | 10:0 |
2016/9/4 | 13:30 | AP REISSA BŁONIE 04 - Football Academy Szczecin | 1:7 |
2016/9/4 | 17:00 | AP KOTWICA Kołobrzeg - Gwardia Koszalin | 2:0 |
Kolejka 3 2016/8/31 | |||
---|---|---|---|
2016/8/31 | 19:15 | Salos Szczecin - CHEMIK Police | 3:7 |
2016/8/31 | 12:30 | Gwardia Koszalin - BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU | 12:0 |
2016/11/15 | 11:00 | Football Academy Szczecin - Bałtyk Koszalin | 1:0 |
2016/8/31 | 16:00 | Energetyk Junior Gryfino - Prawobrzeże Szczecin | 3:0 |
2016/8/31 | 15:30 | BŁĘKITNI Stargard - FASE Szczecin | 0:2 |
2016/8/31 | 16:00 | ARKONIA Szczecin - Stal Szczecin | 3:7 |
2016/12/3 | 00:00 | AP Pogoń Szczecin - AP REISSA BŁONIE 04 | 3:0 |
2016/8/31 | 17:30 | AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK - AP KOTWICA Kołobrzeg | 1:5 |
Kolejka 2 2016/8/27 | |||
---|---|---|---|
2016/9/7 | 17:00 | Stal Szczecin - Football Academy Szczecin | 2:17 |
2016/8/27 | 12:00 | Prawobrzeże Szczecin - ARKONIA Szczecin | 1:0 |
2016/10/26 | 16:00 | FASE Szczecin - Energetyk Junior Gryfino | 1:1 |
2016/8/28 | 15:00 | CHEMIK Police - BŁĘKITNI Stargard | 2:4 |
2016/8/27 | 12:00 | BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU - AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK | 5:2 |
2016/8/27 | 15:30 | Bałtyk Koszalin - AP Pogoń Szczecin | 0:6 |
2016/8/27 | 17:00 | AP REISSA BŁONIE 04 - Gwardia Koszalin | 0:8 |
2016/8/28 | 13:00 | AP KOTWICA Kołobrzeg - Orzeł 2010 Wałcz | 4:2 |
Kolejka 1 2016/8/24 | |||
---|---|---|---|
2016/8/24 | 17:30 | Orzeł 2010 Wałcz - BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU | 6:1 |
2016/10/18 | 16:30 | Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin | 1:1 |
2016/10/25 | 16:30 | Football Academy Szczecin - Prawobrzeże Szczecin | 6:0 |
2016/9/7 | 19:00 | Energetyk Junior Gryfino - CHEMIK Police | 2:3 |
2016/8/24 | 13:00 | BŁĘKITNI Stargard - Salos Szczecin | 5:1 |
2016/8/24 | 13:00 | ARKONIA Szczecin - FASE Szczecin | 1:12 |
2016/9/21 | 00:00 | AP Pogoń Szczecin - Stal Szczecin | 3:0 |
2016/8/24 | 17:30 | AKADEMIA PIŁKARSKA SZCZECINEK - AP REISSA BŁONIE 04 | 0:2 |