To był fantastyczny weekend dla reprezentantów ZZPN. W Siedlcach odbył się finałowy Turniej Mistrzostw Polski Oldbojów, w którym wzięły udział reprezentacje czterech związków wojewódzkich. Nasi oldboje wygrali w finale z Lubelskim ZPN 7:1 i nie przegrali żadnego meczu podczas turnieju finałowego!

Mistrzostwa Polski Oldbojów zostały zorganizowane przez Fundację Piłkarstwa Polskiego. Najpierw reprezentacje Związków zagrały w eliminacjach makroregionalnych, a najlepsze z nich uzyskały awans na turniej w Siedlcach. Z całej Polski do finałów zakwalifikowały się cztery reprezentacje - Zachodniopomorskiego, Śląskiego, Łódzkiego i Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. W turnieju brali udział tacy zawodnicy jak Dariusz Dudek czy znany kibicom w Szczecinie Sergio Batata.

W sobotę nasza reprezentacja zagrała dwa mecze i oba wygrała - ze Śląskim (2:1, bramki: Rafał Andruszko i Damian Staniszewski) oraz Łódzkim ZPN (9:1, 4x Damian Staniszewski, 2x Rafał Andruszko, 2x Radosław Kozieł, 1x Robert Sikorski).

Ostatniego dnia turnieju Oldboje ZZPN zmierzyli się w finale z Lubelskim ZPN, których pokonali 7:1 (5x Damian Staniszewski, Rafał Andruszko, Arkadiusz Kondraciuk).

Damian Staniszewski, na codzień zawodnik lidera Kipsta 4 Ligi Zachodniopomorskiej - Floty Świnoujście, został królem strzelców całego turnieju zdobywając 10 bramek.

Oto pełny skład drużyny ZZPN: Marcin Markiewicz, Mariusz Giergiel, Patryk Konopka (bramkarze), Olgierd Moskalewicz (kapitan), Adam Werra, Marek Niewiada, Damian Górewicz, Damian Staniszewski, Tomasz Wydmuszek, Arkadiusz Kondraciuk, Bartosz Ława, Radosław Kozieł, Rafał Andruszko, Tomasz Podobas, Krzysztof Miętek, Marek Żuk, Artur Dmowski, Robert Sikorski, Marek Walburg, Tomasz Grochowski. Trenerzy: Kazimierz Biela i Wojciech Lisowski, kierownicy: Dawid Trzeźwiński i Marcin Andrzejewski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!