Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej informuje kluby zrzeszone w naszym Związku, że Polski Związek Piłki Nożnej umożliwił zakupienie po 200 szt biletów na mecz reprezentacji Polski z San Marino w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022.

Mecz odbędzie się:

w dniu 09 października 2021 roku (sobota) na stadionie PGE Narodowy w Warszawie początek 20.45

Bilety są w cenach: I - kat 160 zł; II - kat 120 zł; III - kat 90 zł.

Kluby zainteresowane zakupem biletów proszone są o zgłaszanie zapotrzebowania na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 15.09.2021

W treści maila musi być podana nazwa klubu zamawiającego, kategoria cenowa biletów oraz dane osób dla których mają byc zamówione bilety przesłane w pliku excel w trzech odrębnych kolumnach Imię/Nazwisko/PESEL. W przypadku, gdy ilość zamówień przekroczy ilość dostępnych biletów Związek zastrzega sobie prawo do redukcji ilości biletów dla poszczególnych klubów. 

Informujemy, że po uruchomieniu sprzedaży otwartej istnieje również możliwość zamówienia biletów poprzez portal https://bilety.laczynaspilka.pl/ .

Sprzedaż otwarta dla wszyskich rozpocznie się:

w dniu 17 września 2021 roku

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN