Lena i Oliwia

Lena Świrska i Oliwia Szperkowska zostały wyróżnione podczas Gali Orlen Ekstraligi Kobiet. 

W sobotę została rozegrana ostatnia kolejka, a w poniedziałek nadszedł czas na uroczyste podsumowanie sezonu. Tytuł mistrzyń Polski trafił do Czarnych Sosnowiec, srebrne medale zdobyły zawodniczki Pogoni Szczecin, a brąz trafił do Katowic. 

Lena Świrska z Pogoni Szczecin została wybrana najlepszą młodą piłkarką sezonu! Pomocniczka w tym sezonie była ważnym ogniwem zespołu, w którym rozegrała 21 ligowych spotkań i zdobyła 9 bramek.

Pochodząca z Wałcza Oliwia Szperkowska (Czarni Sosnowiec) została najlepszą bramkarką ORLEN Ekstraligi Kobiet! Oliwia w tym sezonie w 22 ligowych meczach zachowała 10 czystych kont.

Nominację w kategorii najlepsza bramkarka otrzymała także Natalia Radkiewicz, a w kategorii najlepsza obrończyni - Weronika Szymaszek z Pogoni Szczecin. 

Wyniki, Terminarze, Tabele

Rozgrywki ZZPN

Extranet

Extranet

Wydział Szkolenia

Wydział Szkolenia

Magazyn 4Liga ZZPN

Magazyn 4Liga ZZPN

Kalkulator ekwiwalentu

Kalkulator ekwiwalentu

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok