Znamy zwycięzców finałów wojewódzkich turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, które odbyły się w Szczecinku. 📸 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:
https://www.facebook.com/zzpnszczecin/posts/pfbid02pgNbLfrFZ9b5CBqY9HhQKbvxBGm5VqW47kCbCR7PJdHGeC8tPPDfeDtEe4ZzKeESl
🔸 Przedstawiamy klasyfikację końcową:
Dziewczynki U-12
I miejsce Olimpa Szczecin UKS U12
II miejsce UKS Victoria SP2 Sianów U12
III miejsce SP Karlino U12
IV miejsce Bss Stargard
Dziewczynki U-10
I miejsce Olimpa Szczecin UKS U10
II miejsce SP1 Drawsko Pomorskie U10
III miejsce SP 2 Trzebiatów
IV miejsce SP Lubiana U10
Chłopcy U-10
I miejsce SP1 Świnoujście U10
II miejsce SP18 Koszalin U10
III miejsce SP 3 Stargard U10
IV miejsce SP Tychowo U10
NAJLEPSI ZAWODNICY
Dziewczynki U-12
Bramkarka ADRIANNA URBANIAK UKS Victoria SP2 Sianów
Zawodniczka MAJA SZTRAMSKA OLIMPIA SZCZECIN
Strzelczyni ANASTAZJA JABŁOŃSKA BSS STARGARD
Dziewczynki U-10
Bramkarka MAJA DĘBOWSKA SP 1 DRAWSKO POMORSKIE
Zawodniczka IVANA DZHURENKO OLIMPIA SZCZECIN UKS
Strzelczyni JADWIGA GŁOWACKA SP LUBIANA
Chłopcy U-10
Bramkarz KACPER JARUGA SP 18 KOSZALIN
Zawodnik KAMIL MAJEWSKI SP1 ŚWINOUJŚCIE
Strzelec KRZYSZTOF PIETREK SP3 STARGARD
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Dziewczęta U-8
I miejsce LFA Szczecin
II miejsce SP 3 Stargard U8
III miejsce UKS Victoria SP2 Sianów U8
IV miejsce SP1 PIŁKARKI U8
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Chłopcy U-12
I miejsce OMS SP5 w Szczecinku U12
II miejsce SP 3 Choszczno U12
III miejsce UKS Football Factory przy SP 59 U12
IV miejsce SP1 Świnoujście U12
Chłopcy U-8
I miejsce AP Football Arena Szczecin U8
II miejsce UKS Unia Białogard U8
III miejsce AP Bałtyk Koszalin U8
IV miejsce JUNIOR Police U8
NAJLEPSI ZAWODNICY
Chłopcy U-12
Bramkarz KACPER RACZEWSKI SP 3 Choszczno U12
Zawodnik BORYS BENA OMS SP5 w Szczecinku U12
Strzelec DOMINIK STĘPIEŃ OMS SP5 w Szczecinku U12
Chłopcy U-8
BRAMKARZ JULIAN CZAJA AP Football Arena Szczecin
ZAWODNIK JAN OSOWSKI AP Football Arena Szczecin
STRZELEC OLIWIER STEFANOWICZ AP Football Arena Szczecin
⚽️ 👏🏼 Wszystkim drużynom biorącym udział w finałach gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę, a zespołom reprezentującym naszej województwo na finale w Warszawie życzmy POWODZENIA! ✊🏼✊🏼✊🏼