Kolejka 20 2018/6/9 | |||
---|---|---|---|
0//0 | : | Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower - AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE | 0:3 |
2018/6/10 | 11:00 | Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin | 0:2 |
2018/6/11 | 16:30 | Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 1:6 |
Kolejka 19 2018/6/2 | |||
---|---|---|---|
2018/6/6 | 17:00 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski | 7:0 |
0//0 | : | Vineta Wolin - Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2018/6/2 | 13:30 | AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE - Fala Międzyzdroje | 3:0 |
Kolejka 18 2018/5/26 | |||
---|---|---|---|
2018/5/27 | 11:00 | Vineta Wolin - AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE | 2:4 |
0//0 | : | Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 0:3 |
2018/5/25 | 17:00 | Gryf Kamień Pomorski - Fala Międzyzdroje | 6:0 |
Kolejka 17 2018/5/19 | |||
---|---|---|---|
2018/5/18 | 17:00 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Vineta Wolin | 5:3 |
0//0 | : | Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2018/5/19 | : | AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE - Gryf Kamień Pomorski | 4:5 |
Kolejka 16 2018/5/12 | |||
---|---|---|---|
2018/5/12 | : | Wybrzeże Rewalskie Rewal - AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE | 6:1 |
2018/5/13 | 11:00 | Vineta Wolin - Fala Międzyzdroje | 15:0 |
0//0 | : | Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower - Gryf Kamień Pomorski | 0:3 |
Kolejka 15 2018/5/5 | |||
---|---|---|---|
2018/5/4 | 17:00 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje | 15:0 |
2018/5/6 | 11:00 | Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski | 5:1 |
0//0 | : | AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE - Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
Kolejka 14 2018/4/28 | |||
---|---|---|---|
0//0 | : | Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower - Vineta Wolin | 0:3 |
2018/4/28 | : | Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 2:3 |
2018/4/30 | 16:30 | Fala Międzyzdroje - AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE | 0:4 |
Kolejka 13 2018/4/21 | |||
---|---|---|---|
0//0 | : | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2018/4/22 | 12:00 | Fala Międzyzdroje - Gryf Kamień Pomorski | 2:2 |
2018/4/21 | : | AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE - Vineta Wolin | 0:9 |
Kolejka 12 2018/4/14 | |||
---|---|---|---|
2018/4/13 | 17:00 | Vineta Wolin - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 5:0 |
0//0 | : | Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower - Fala Międzyzdroje | 0:3 |
2018/4/15 | 10:30 | Gryf Kamień Pomorski - AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE | 1:1 |
Kolejka 11 2018/4/7 | |||
---|---|---|---|
0//0 | : | Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower | 3:0 |
2018/4/17 | 16:30 | Fala Międzyzdroje - Vineta Wolin | 1:5 |
2018/4/7 | : | AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 0:6 |
Kolejka 10 2017/11/4 | |||
---|---|---|---|
2017/11/4 | 17:00 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje | 5:0 |
2017/11/5 | 14:00 | Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski | 8:0 |
2017/11/4 | 10:00 | AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE - Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower | 3:3 |
Kolejka 9 2017/10/28 | |||
---|---|---|---|
2017/10/29 | 12:00 | Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower - Vineta Wolin | 1:8 |
2017/10/28 | : | Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 0:8 |
2017/10/30 | 17:00 | Fala Międzyzdroje - AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE | 5:0 |
Kolejka 8 2017/10/21 | |||
---|---|---|---|
2017/10/21 | 17:00 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower | 10:1 |
2017/10/23 | 17:00 | Fala Międzyzdroje - Gryf Kamień Pomorski | 3:4 |
2017/10/21 | 10:00 | AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE - Vineta Wolin | 6:0 |
Kolejka 7 2017/10/14 | |||
---|---|---|---|
2017/10/13 | 17:00 | Vineta Wolin - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 0:2 |
2017/10/13 | 17:00 | Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower - Fala Międzyzdroje | 1:3 |
2017/10/14 | : | Gryf Kamień Pomorski - AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE | 1:12 |
Kolejka 6 2017/10/7 | |||
---|---|---|---|
2017/10/7 | : | Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower | 3:4 |
2017/10/9 | 17:00 | Fala Międzyzdroje - Vineta Wolin | 1:5 |
2017/10/7 | 10:00 | AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 0:8 |
Kolejka 5 2017/9/30 | |||
---|---|---|---|
2017/9/29 | 17:00 | Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower - AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE | 3:11 |
2017/9/30 | : | Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin | 3:11 |
2017/10/2 | 17:00 | Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 0:3 |
Kolejka 4 2017/9/23 | |||
---|---|---|---|
2017/9/23 | 16:00 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski | 10:1 |
2017/9/23 | 11:00 | Vineta Wolin - Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower | 13:2 |
2017/9/23 | 10:00 | AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE - Fala Międzyzdroje | 5:0 |
Kolejka 3 2017/9/16 | |||
---|---|---|---|
2017/9/17 | 11:00 | Vineta Wolin - AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE | 5:1 |
2017/9/18 | 17:00 | Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower - Wybrzeże Rewalskie Rewal | 1:8 |
2017/9/16 | : | Gryf Kamień Pomorski - Fala Międzyzdroje | 3:4 |
Kolejka 2 2017/9/9 | |||
---|---|---|---|
2017/9/9 | 11:00 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Vineta Wolin | 3:2 |
2017/9/11 | 17:00 | Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower | 1:1 |
2017/9/10 | 10:00 | AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE - Gryf Kamień Pomorski | 3:0 |
Kolejka 1 2017/9/2 | |||
---|---|---|---|
2017/9/1 | 17:00 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE | 8:2 |
2017/9/3 | 11:00 | Vineta Wolin - Fala Międzyzdroje | 6:0 |
2017/9/2 | 11:00 | Iskra Golczewo - drużyna wycofana, walkower - Gryf Kamień Pomorski | 2:4 |