Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej po raz czwarty organizuje plebiscyt na Najpopularniejszego Piłkarza Roku. Naszymi partnerami tradycyjnie są portal ligowiec.net oraz „Głos Szczeciński” i „Głos Koszaliński”.

W naszej zabawie kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki w województwie. Po zakończeniu głosowania odbędzie się Bal Piłkarza, podczas którego nagradzamy zwycięzców i integrujemy środowisko futbolowe.

Jak zgłosić piłkarzy?

Podobnie, jak w poprzedniej edycji, kluby same zgłaszają piłkarzy do plebiscytu. Piłkarska Pogoń Szczecin i ta futsalowa Pogoń ’04 do zabawy mogą zgłosić po trzech zawodników. Kluby z II ligi (Błękitni, Gwardia) i  III ligi zgłaszają po dwóch graczy. Kluby z IV ligi, klas okręgowych, z klas A i B zgłaszają po jednym piłkarzu. Każdy kobiecy klub w regionie typuje jedną zawodniczkę od siebie. Jak to zrobić? Wystarczy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać mail z imionami i nazwiskami nominowanych wraz ze (koniecznie!) zdjęciami profilowymi oraz informacją, dla jakiego klubu grają. W tytule maila należy wpisać „Plebiscyt”. Termin nadsyłania kandydatur upływa 12 grudnia.

Nagrody kapituły

Od 8 stycznia rusza głosowanie, które potrwa do 29 stycznia. Głosować będzie można na kilka sposobów, zarówno na stronie www.gs24.pl jak i za pośrednictwem portalu ligowiec.net.

Tradycyjnie już swoje nagrody przyzna także kapituła plebiscytu (Piłkarz Roku, Trener Roku itd.). Laureatów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w trakcie Balu.

Uroczyste podsumowanie plebiscytu zaplanowaliśmy na 16 lutego, w polickim hotelu Dobosz. 

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok