Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

26.10.2017 KALISZ POMORSKI.001

W czwartek, 27 październiku w Kaliszu Pomorskim, rozegrana zostanie druga runda eliminacji mistrzostw Polski roczników 2003 i 2004 w piłce nożnej. Reprezentacje Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej zmierzą się z zespołami z Wielkopolskiego ZPN.

Mecze z Wielkopolskim ZPN zawsze mają dodatkowy smaczek. Od wielu lat zespoły z wielkopolski należą do najlepszych w Polsce. Dawniej z reguły nasze drużyny przegrywały konfrontację z tymi drużynami. Ale ostatnio różnice w poziomie prezentowanym przez obie reprezentacje wyraźnie się zatarły. Niewątpliwie zaczyna procentować praca z młodzieżą prowadzona w klubach naszego województwa oraz w szkole przy ul. Hożej prowadzonej przez ZZPN.

- Emocji w czwartek na pewno nie zabraknie, spotkania powinny stać na wysokim poziomie. Naszym zespołom przydałoby się wsparcie kibiców. Dlatego serdecznie zapraszam mieszkańców Kalisza i naszych sympatyków na stadion w Kaliszu. Wstęp na oba spotkania jest oczywiście bezpłatny. Jestem przekonany, że Kaliszu zobaczymy następców Grzegorza Krychowiaka i Kamila Grosickiego, którzy przed laty reprezentowali nasz związek w tych turniejach – mówi Marek Safanów, trener koordynator ZZPN.

Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce spotkań nasze drużyny odniosły przekonujące zwycięstwa. Młodsza reprezentacja rywalizująca w turnieju o Puchar Kazimierza Górskiego pokonała rówieśników z Kujawsko-Pomorskiego ZPN 2:1, a starsza grająca w turnieju o Puchar Kazimierza Deyny rozgromiła rywali aż 9:0.

Eliminacje mistrzostw Polski

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej - Wielkopolski Związek Piłki Nożnej

Termin: 26.10.2017 r. (Czwartek)

Godzina: 11:00 (Rocznik 2004), 13:00 (Rocznik 2003)

Miejsce: Stadion miejski w Kaliszu Pomorskim

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok