We wtorek (26 września) w Koszalinie odbędzie się rewanżowy mecz Polska – Węgry o awans do finałów mistrzostw Europy w futsalu. Spotkanie rozegrane zostanie w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4. Początek o godz. 18.30. W pierwszym spotkaniu, rozegranym przed dwoma tygodniami, Węgrzy wygrali 2:1.

W zgodnej opinii większości obserwatorów z przebiegu pierwszego spotkania nasza drużyna zasłużyła co najmniej na remis.  Przed jutrzejszym rewanżem można sobie zatem pozwolić na umiarkowany optymizm. Do odrobienia jest tylko jedna bramka, przy założeniu, że Węgrzy w Koszalinie nie zdobędą żadnej, lub dwie, jeśli Madziarzy strzelą dwie. Wynik 2:1 oznacza dogrywkę.

Na pewno Biało-Czerwonym przyda się gorący doping. A na taki nasi piłkarze mogli liczyć w meczach rozegranych wcześniej w Koszalinie. Tym razem powinno być podobnie. Do nabycia są jeszcze ostatnie bilety. Można je kupić za pośrednictwem strony bilety.koszalin.pl lub w kasach hali. Bilety są w cenie 10 złotych.

Kadra powołana przez trenera Andrzeja Biangę:

Bramkarze: Michał Kałuża (Rekord Bielsko-Biała), Michał Widuch (Piast Gliwice).

Rozgrywający: Przemysław Dewucki (Piast Gliwice), Krzysztof Elsner, Tomasz Kriezel, Marcin Mikołajewicz (wszyscy FC Toruń), Rafał Franz, Michał Kubik (obaj Rekord Bielsko-Biała), Robert Gładczak, Tomasz Lutecki, Maciej Mizgajski, Mikołaj Zastawnik (wszyscy Clearex Chorzów), Dominik Solecki (Lex Kancelaria Słomniki), Sebastian Wojciechowski (Red Devils Chojnice).

Zapraszanmy do obejrzenia spotu reklamującego ten mecz, który jest załączony tutaj.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok