Ruszyło głosowanie w VI edycji Plebiscytu na Pilkarza Roku. Potrwa do 2 lutego. Głosy można oddawać za pośrednictwem portalu ligowiec.net


Plebiscyt orgazniowany jest przez ZZPN, "Głos Szczeciński", "Głos Koszaliński" oraz ligowiec.net

Impreza zakończy się mocnym akcentem. Uroczysta gala połączona z balem odbędzie się 14 lutego w hotelu Dobosz w Policach. Gwiazdami imprezy będą byli selekcjonerzy reprezentacji Polski oraz aktor i satyryk Michał Milowicz.

-Zapraszam działaczy z całego województwa do wspólnej zabawy. W tym roku podsumowująca impreza będzie miała wyjątkowy charakter. W ubiegłym roku obchodziliśmy 100-lecie PZPN i między innymi z tej okazji na naszą galę zaprosiliśmy grono wspaniałych trenerów, którzy prowadzili reprezentację Polski. Do Polic przyjadą między innymi Antoni Piechniczek, Andrzej Strejlau, czy Paweł Janas – zapowiada przez ZZPN Jan Bednarek.

Podobnie jak w minionych latach, po wręczeniu laureatom nagród, odbędzie się Bal Piłkarza. A podczas niego będzie się działo! W tym roku estradową gwiazdą imprezy będzie świetny satyryk Michał Milowicz.

-O dobry humor i wspaniałą zabawę możemy być zatem spokojni. Milowicz to nie tylko doskonały satyryk, ale także sympatyk futbolu, z którym każdy będzie mógł wymienić piłkarskie poglądy – dodaje Bednarek.

Zamówienia biletów po 150 złotych (za osobę) przyjmowane są mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin upływa w piątek 31 stycznia do godziny 12. Zainteresowani noclegiem proszeni są o bezpośredni kontakt z hotelem Dobosz (91 44 55 444). Na hasło „gala” przyznany zostanie specjalny rabat.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok