Zapraszamy serdecznie nauczycieli WF, animatorów sportu i trenerów piłki nożnej oraz wszystkie osoby interesujące się zagadnieniami związanymi z treningiem piłki nożnej dzieci i młodzieży na co bezpłatną kursokonferencję pt. „Akademia Grassroots 2019”.

​Konferencja metodyczna, organizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej, odbędzie się dnia 30 października 2019 roku w godzinach 9.00-16.30 - w Hali widowiskowo-sportowej w Karlinie (ul. Kościuszki 1A).

Wykłady i zajęcia praktyczne poprowadzą trenerzy PZPN oraz Mobilnej Akademii Młodych Orłów (MAMO). Tematyką zajęć teoretycznych i praktycznych w tym roku będzie m.in. nauczanie gry ze zrozumieniem i rozwój kreatywności u młodych piłkarzy.

UWAGA! Rejestracja na kursokonferencję odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu pzpn24.pzpn.pl. Każda osoba zainteresowana udziałem w konferencji powinna utworzyć konto trenerskie w powyższym systemie, a następnie zaaplikować na konferencję przez zakładkę Zachodniopomorskiego ZPN.

We wszelkich sprawach związanych z konferencją prosimy kontaktować się z trenerem Pawłem Podgórskim tel. 504 855 750, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Wydziałem Szkolenia ZZPN – Jakub Cymerman tel. 722 313 881, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok