Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

10 bramek w dwóch meczach zdobyły reprezentacje Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w kolejnych spotkaniach eliminacji mistrzostw Polski. I nie straciły żadnej!

Dziś w Słubicach odbyły się mecze drugiej rundy turniejów o Puchar Kazimierza Deyny i Kazimierza Górskiego. ZZPN zmierzył się z Lubuskim ZPN i dwukrotnie wygrał 5:0.

 

W meczu kadr z rocznika 2006 bramki dla naszego zespołu zdobyli Mochol x 2, Bogusławski, Kaczorek i Włodarczyk.

Nasza drużyna zagrała w składzie: Dyguda – Andruszko, Boguchwalski, Broniewski, Czapliński, Juchnik-Juchnicki, Kędzierski, Lubczyński, Mochol, Ogielski, Włodarczyk. Grali także; Holewiński, Burzyński, Capar, Kaczorek, Majewski, Seniowski, Zawarski.

Trenerem naszej drużyny jest Tomasz Bielecki, asystentem Piotr Stołowski, trenerem bramkarzy Grzegorz Otocki. Kierownikiem drużyny jest Jakub Cymerman

 

W meczu kadr z rocznika 2007 bramki dla naszego zespołu zdobyli: Przyborek x 3, Stępnik, Zdziarski.

Nasza drużyna grała w składzie: Wasilewski – Jakubowski, Kostecki, Stępnik, Kuśmierczyk, Zdziarski, Baran, Przyborek, Stankiewicz, Czarnota, Dziuniak. Grali także: Korzeniowski, Maczulski, Nykołajczuk, Ragan, Wiewióra.

Trenerem naszej drużyny jest Patryk Kurant, asystentem Jarosław Kozanecki. Trenerem bramkarzy jest Grzegorz Otocki. Kierownikiem drużyny jest Jakub Cymerman.

Trzecia runda spotkań odbędzie się za dwa tygodnie. W Policach ZZPN podejmować będzie Dolnośląski ZPN. Początek spotkań o godzinie 11 i 13. Zapraszamy!

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok