Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

W siedzibie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Św. Brata Alberta doszło do spotkania wychowanków ośrodku z działaczami Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Prezes Jan Bednarek przekazał podopiecznym ośrodka komplet strojów piłkarskich.

- Związek stara się pomagać nie tylko klubom piłkarskim. W piłkę gra się niemal wszędzie, piłkę kochają prawie wszyscy. Nie każdy ma jednak możliwość i optymalne warunki, aby rozwijać swoją piłkarską pasję. Z wychowawcami i podopiecznymi MOS im. Św. Brata Alberta współpracujemy od dawna. Cieszę się, że przekazując im sprzęt możemy pomóc chłopcom, którzy z różnych względów trafili do MOS-u - mówi Jan Bednarek, prezes ZZPN.

W gronie działaczy, którzy odwiedzili ośrodek był także wiceprezes ZZPN Henryk Wawrowski. - Chłopcy doskonale byli zorientowani, na temat futbolu mogliby rozmawiać godzinami. Widać, że futbol to ich pasja. W temacie byli doskonale zorientowani w temacie reprezentacji Polski, Pogoni, świetnie orientowali się na temat Polaków grających za granicą. Zadawali ciekawe pytania, bardzo miło się z nimi rozmawiało - dodał wicemistrz olimpijski.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok