Z okazji 100-lecia PZPN Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej zaprasza wszystkich piłkarzy do wzięcia udziału w otwartym turnieju piłkarskim. Żeby wziąć w nim udział nie trzeba być zrzeszonym w związkowych strukturach. Co ważne, wszystkie koszty udziału w imprezie pokrywa Związek. Udział w turnieju jest bezpłatny. Jedyne dwa ograniczenia to: ukończone 18 lat oraz posiadanie statutu amatora (w turnieju nie mogą grać piłkarze mający profesjonalny kontrakt z klubem). Zespoły uczestniczące w turnieju nie muszą posiadać przynależności klubowej.

Zapraszamy zespoły klubowe, ale także osiedlowe, branżowe, oldbojów, itp. Przed laty o tego typu imprezach mówiło się turniej "dzikich drużyn"

- Impreza odbędzie się na wzór turnieju o Puchar Tymbarka", czyli będzie dwuetapowa. Najpierw rywalizować będziemy na poziomie 21 powiatów. Zwycięzcy regionalnych eliminacji spotkają się w finałowym turnieju. Jestem przekonany, że czeka nas mnóstwo dobrej zabawy ale także zdrowych sportowych emocji. Turniej będzie okazją do spotkania się na boiskach, poruszania się dla zdrowia, ale także posłuży jeszcze lepszej integracji piłkarskiego środowiska. Zapraszam serdecznie do zgłaszania zespołów. Spotkajmy się na boiskach całego województwa - zaprasza Jan Bednarek, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Związek zapewnia boiska, obsadę sędziowską, opieką medyczną. Jedyny koszt jaki muszą pokryć uczestnicy to dojazd na miejsce rozgrywania imprezy.

Oto szczegóły:

Zgłoszenia zespołów przyjmowane są do 30 kwietnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Następnie, do 30 maja, należy zarejestrować zawodników poprzez stronę łączynaspilka.pl . Turnieje powiatowe odbędą się w terminie od 1 czerwca do 30 sierpnia. Turniej finałowy zaplanowano na 21 września.

Turniej rozgrywany będzie na boiskach o wymiarach: 50/60m x 26/36 m. Może to być boisko typu Orlik lub odpowiednio przygotowane boisko trawiaste. Czas trwania spotkania 15 minut. Zespoły 10-sobowe (5+1). Zmiany powrotne. Obowiązują uproszczone przepisy gry PZPN.

Zapraszamy!

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok