Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

Szanowni Państwo,

Zbliża się okres ferii zimowych, podczas których wiele naszych klubów organizować będzie dla swoich piłkarzy różnego rodzaju aktywności fizyczne, w tym piłkarskie obozy zimowe, kolonie i półkolonie. Zwracam się z apelem, aby ich organizatorzy zachowali szczególną dbałość o bezpieczeństwo naszych młodych piłkarzy.

Ministerstwo Edukacji Narodowej mając na uwadze potrzebę wzmocnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas wypoczynku wprowadziło wykaz warunków, jakie organizator zobowiązany jest zapewnić uczestnikom wypoczynku.

Szczegółowy ich wykaz znajduje się na stronie www.wypoczynek.men.gov.pl.

Proszę o zapoznanie się i dostosowanie do zawartych tam wymagań.

Przypominam, że każdy organizator wypoczynku dzieci i młodzieży ma bezwzględny obowiązek zgłoszenia zamiaru jego zorganizowania kuratorowi oświaty. Poradnik jak tego dokonać znajduje się na stronie https://poradnik.ngo.pl/zgloszenie-obozu-lub-kolonii-do-kuratorium.

Z kolei rodzice i opiekunowie mogą za pośrednictwem strony wypoczynek.men.gov.pl sprawdzić czy organizator wypoczynku ich dzieci dopełnił wszelkich formalności.

Wszystkim życzę udanych wakacji zimowych, frajdy podczas zajęć i treningów i wielu uśmiechów. Sportową formę budujmy jednak przede wszystkim z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności, tak abyśmy po powrocie do domów, wszyscy byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z wykonanej pracy.

Ze sportowym pozdrowieniem

Jan Bednarek

Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok