Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

W środę upływa termin zgłaszania przez kluby kandydatur do "Plebiscytu na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”.

Wiele klubów zgłosiło już swoich kandydatów. Jednym z pierwszych była Pogoń Szczecin. Klub z Twardowskiego desygnował Adama Frączczaka, Kamila Drygasa oraz Adama Buksę.

Trzecioligowcy mogą zgłaszać po dwóch kandydatów. I tak na przykład Świt Skolwin reprezentować będą Adam Nagórski i Adam Ładziak, z kolei rezerwy Pogoni Jakub Kuzko oraz Marcel Wędrychowski.

Lider po rundzie jesiennej IV ligi, czyli Chemik Police zgłosił natomiast Adama Wiejkucia oraz Nikitę Vovchenko.

Dziś i jutro spodziewamy się prawdziwej lawiny zgłoszeń. Z doświadczenia z poprzednich edycji plebiscytu wiemy bowiem, że w klubach do ostatniej chwili trwają dyskusje kogo nominować do plebiscytu.

- Z każdym rokiem dokładamy starań, aby nasz Plebiscyt był jak najbardziej atrakcyjny zarówno dla kibiców jak i laureatów. Już teraz mogę zapewnić, że na nudę podczas uroczystej gali nie będziemy narzekać. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody. Całość zwieńczy tradycyjny bal piłkarza - zapowiada Jan Bednarek, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Przypomnijmy, że zgłoszenia mailowe wysyłać należy pod adresem piłkarskiej centrali: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok