Reprezentacja z rocznika 2003 rywalizująca o puchar Kazimierza Deyny potwierdziła dziś swoją dominację w grupie eliminacyjnej. W rozegranym w Szamotułach meczu z Wielkopolskim ZPN wygrała 4:3. Zwycięstwo skromne, ale odniesione bez trzech czołowych piłkarzy: Kozłowskiego, Turowskiego oraz Łęgowskiego.

- Awans do finałów mistrzostw Polski zapewniliśmy sobie już wcześniej. Trenerzy uznali, że nie ma sensu eksploatować tych chłopców. Oprócz meczów ligowych są regularnie powoływani do reprezentacji Polski. Grają wystarczająco dużo dlatego postanowiliśmy dać szansę zmiennikom. W ostatniej kolejce zagramy z Pomorskim ZPN. W tym meczu także damy szansę zaprezentować się innym chłopcom - zapewnia trener koordynator ZZPN Marek Safanów.

Wielkopolski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 3:4 (0:3)

Bramki zdobyli: Korczakowski, Łukasiak, Łuczak, samobójcza.

ZZPN: Ł. Łęgowski – Białczyk, Korczakowski, Łukasiak, Stachnik, Bąk, Roszczyk, Kapela, Sujecki, Szyszka, Uznar, Jasiński, Rośczak, Łuczak, Kośmider, Leśniak, Karwowski, Stefański

Trenerami są: Maciej Mateńko UEFA A (Fotball Academy Szczecin), Piotr Łęczyński UEFA A (AP Pogoń Szczecin), Mateusz Kaźmierczak UEFA A (Bałtyk Koszalin). Trener bramkarzy: Grzegorz Otocki (AP Pogoń Szczecin). Kierownik reprezentacji ZZPN: Mirosław Masicz, Opieka medyczna: Rafał Kościołowicz. Trener koordynator: Marek Safanów

W drugim dzisiejszym grupowym spotkaniu Kujawsko-Pomorski ZPN pokonał Pomorski ZPN 2:2.

Tabela po pięciu kolejkach spotkań

1.Zachodniopomorski ZPN        5         12       26-4

2.Kujawsko-Pomorski ZPN         5       7         6-19

3.Wielkopolski ZPN           5         6         15-11

4.Pomorski ZPN     5         1         5-18

W kolejnej rundzie rozgrywek nasza drużyna 29 maja zmierzy się w Koszalinie z Pomorskim ZPN.

Gorzej w Szamotułach wypadł nasz młodszy zespół z rocznika 2004. ZZPN przegrał 2:3. Nasza drużyna ma jednak duże szanse na awans do finałów mistrzostw Polski z drugiej pozycji. W ostatnim meczu grupowym musi jednak co najmniej zremisować z Pomorskim ZPN.

Wielkopolski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 3:2 (0:1)

Bramki zdobyli: Samborski, Matuszewski

ZZPN: Wojtasiak – Szulc, Kukułka, Łyczek, Kaliński, Wnorowski, Paterek, Sumiński, Martuszewski, Bugara, Włodarczyk, Żolik, Albiński, Szwejda, Dziemidowicz, Samborski, Glama, Majewski.

Trenerami są: Sławomir Kłos UEFA B (Fotball Academy Szczecin), Przemysław Jasiński UEFA B (AP Pogoń Szczecin), Łukasz Korszański UEFA A (Bałtyk Koszalin). Trener bramkarzy: Grzegorz Otocki (AP Pogoń Szczecin). Kierownik reprezentacji ZZPN: Mirosław Masicz. Opieka medyczna: Rafał Kościołowicz. Trener koordynator: Marek Safanów.

W drugim dzisiejszym grupowym spotkaniu Pomorski ZPN pokonał Kujawsko-Pomorski ZPN 4:1.

Tabela po pięciu kolejkach spotkań

1.Wielkopolski ZPN           5         15       17-4

2.Zachodniopomorski ZPN        5         7         11-7

3.Pomorski ZPN     5         5         6-8

4.Kujawsko-Pomorski ZPN         5         1         3-18

W kolejnej rundzie rozgrywek nasza drużyna 29 maja zmierzy się w Koszalinie z Pomorskim ZPN.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok