Świetne wieści napłynęły do nas z Bydgoszczy, gdzie reprezentacje ZZPN rozegrały eliminacyjne spotkania mistrzostw Polski z reprezentacją Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Oba mecze zakończyły się bardzo wysokimi zwycięstwami naszych drużyn. Zarówno w roczniku 2003 jak i 2004 ZZPN wygrał 6:0!

Reprezentacja z rocznika 2003 rywalizująca o puchar Kazimierza Deyny potwierdziła swoją dominację w grupie eliminacyjnej. W trzech ubiegłorocznych spotkaniach ZZPN zdobył 9 punktów z imponującym bilansem bramkowym 16:1. W dzisiejszym spotkaniu była zdecydowanym faworytem, ale bramki zdobywała dopiero po przerwie. To zwycięstwo definitywnie zapewniło naszej drużynie awans do finałowego turnieju. Gratulujemy piłkarzom, naszym trenerom oraz trenerom klubowym!

Kujawsko-Pomorski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 0:6 (0:0)

Bramki zdobyli: Turski 3, Szyszka, Kośmider, Karwowski.

ZZPN: Ł. Łęgowski – Białczyk, Korczakowski, Kozłowski, M. Łęgowski, Łukasiak, Turski, Uzar, Jasiński, Leśniak, Karwowski. Grali także: Sujecki, Stachnik, Szyszka, Rośczak, Łuczak, Kośmider, Stefański

Trenerami są: Maciej Mateńko UEFA A (Fotball Academy Szczecin), Piotr Łęczyński UEFA A (AP Pogoń Szczecin), Mateusz Kaźmierczak UEFA A (Bałtyk Koszalin). Trener bramkarzy: Grzegorz Otocki (AP Pogoń Szczecin). Kierownik reprezentacji ZZPN: Mirosław Masicz, Opieka medyczna: Rafał Kościołowicz. Trener koordynator: Marek Safanów

W drugim dzisiejszym grupowym spotkaniu Wielkopolski ZPN pokonał Pomorski ZPN 5:0.

Tabela po czterech kolejkach spotkań

1.Zachodniopomorski ZPN        4         12       22-1

2.Kujawsko-Pomorski ZPN         4         6         4-17

3.Wielkopolski ZPN           4         6         12-7

4.Pomorski ZPN     4         0         3-16

O krok od awansu do finałowego turnieju o Puchar Kazimierza Górskiego są też nasi młodsi piłkarze z rocznika 2004. Dziś nie mieli żadnych problemów z pokonaniem Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Losy spotkania rozstrzygnęły się już do przerwy. Trenerzy obu naszych zespołów mogli sobie pozwolić na liczne zmiany. W efekcie każdy z naszych reprezentantów miał okazję zaprezentować się w Bydgoszczy.

Kujawsko-Pomorski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 0:6 (0:3)

Bramki zdobyli: Wnorowski 2, Szulc, Frelich, Samborski, Glama.

ZZPN: Wojtasiak – Kukułka, Kaliński, Wnorowski, Paterek, Sumiński, Martuszewski, Włodarczyk, Albiński, Frelich, Samborski. Grali także Łyczek, Szulc, Bugara, Żolik, Szwejda, Glama, Majewski.

Trenerami są: Sławomir Kłos UEFA B (Fotball Academy Szczecin), Przemysław Jasiński UEFA B (AP Pogoń Szczecin), Łukasz Korszański UEFA A (Bałtyk Koszalin). Trener bramkarzy: Grzegorz Otocki (AP Pogoń Szczecin). Kierownik reprezentacji ZZPN: Mirosław Masicz. Opieka medyczna: Rafał Kościołowicz. Trener koordynator: Marek Safanów.

W drugim dzisiejszym grupowym spotkaniu Wielkopolski ZPN pokonał Pomorski ZPN 4:1.

Tabela po czterech kolejkach spotkań

1.Wielkopolski ZPN           4         12       14-2

2.Zachodniopomorski ZPN        4         7         9-4

3.Pomorski ZPN     4         2         2-7

4.Kujawsko-Pomorski ZPN         4         1         2-14

W kolejnej rundzie rozgrywek nasza drużyna 9 maja zmierzy się w Szamotułach z Wielkopolskim ZPN.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok