W związku z wprowadzaniem ogólnopolskiego systemu ewidencjonowania trenerów PZPN24, który jest zintegrowany z systemem Extranet prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami dotyczącymi obowiązujących uprawnień i licencji trenerskich w nadchodzącym 2018 roku:

I.            Przypominamy, że obecnie chcąc przedłużyć/odnowić licencję, która traci ważność 31.12.2017 r. należy złożyć wniosek w formie elektronicznej w systemie PZPN24:

TRYB ZWYCZAJNY w nieprzekraczalnym terminie->do 31 grudnia br.

Prosimy wszystkich trenerów o sprawdzenie ważności swojej licencji i złożenie wniosku do rozpatrzenia w trybie zwyczajnym w powyższym terminie opłaty za wydanie/przedłużenie licencji na 3 lata są pobierane wg wytycznych Uchwały nr  IV/63 z dnia 20 kwietnia 2017 roku  Zarządu PZPN art. 18.

Wnioski składane po tym terminie lub już w trakcie sezonu rozgrywkowego rozpatrywane są tylko w TRYBIE NADZWYCZAJNYM z zastosowaniem wysokich opłat wg powyższej Uchwały PZPN art. 19.   

II.          W związku z wprowadzanym ujednoliceniem dokumentów trenerskich:

TRACĄ WAŻNOŚĆ wszystkie licencje w formie papierowej -> od 31.01.2018 r.

Obowiązkiem każdego trenera posiadającego jeszcze ważną licencję trenerską w formie papierowej jest złożenie wniosku o jej bezpłatną wymianę na formę plastikową - w systemie PZPN24 do dnia 31.01.2018 r. Po bezbłędnym wypełnieniu swojego profilu ze zdjęciem, należy załączyć skan ważnej licencji papierowej (w swoim profilu) i wtedy przesłać stosowną prośbę o jej wymianę poprzez zakładkę KONTAKT na PZPN24. Więcej informacji na ten temat znajduje się w instrukcji zawartej w poprzedniej wiadomości na stroniewww.zzpn.plorazwww.ws-zzpn.pl

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z przedstawicielami Wydziału Szkolenia ZZPN:

Trener Koordynator- Marek Safanów tel. 883 545 055 

Trener Edukator- Paweł Podgórski tel. 504 855 750

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok