Jak już informowaliśmy Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej kolejny raz organizuje „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Podobnie jak w poprzedniej edycji impreza, obok finałowej gali, zakończy się „Balem Piłkarza”

Plebiscyt to dla klubów znakomita i bezpłatna okazja do wypromowania swoich piłkarzy. Piłkarze dzięki obecności w mediach mogą zaistnieć nie tylko w swoim najbliższym środowisku, ale także w całym województwie. Niestety, dotychczas na nasz apel o zgłaszanie kandydatur odpowiedziało jedynie kilkanaście klubów. A czasu pozostało bardzo niewiele. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 grudnia!

Na poziomie ekstraklasy Pogoń ma prawo zgłosić trzech piłkarzy do plebiscytu, Błękitni i Kotwica w II lidze po dwóch graczy, podobnie zespoły z zachodniopomorskiego w III lidze. Od ligi IV przez ligę okręgową, klasy okręgowe oraz A i B-klasę kluby zgłaszają już tylko po jednym zawodniku.

Zgłoszenia mailowe wysyłać należy pod adresem piłkarskiej centrali: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zgłoszenia piłkarza należy dołączyć także zdjęcie zawodnika. Termin jest krótki. Zgłoszenia przyjmowane będą tylko do 15 grudnia. A więc to już ostatni gwizdek.

Podobnie jak w poprzednim roku głosowanie odbywać się będzie na dwa sposoby: na portalu ligowiec.net oraz na stronie www.gs24.pl.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok