Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UWAGA.001

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym podsumowaniem pierwszych dwóch kolejek turniejów w kategoriach żak, orlik młodszy oraz orlik starszy. Uprzejmie prosimy wszystkie kluby o rzetelne wywiązywanie się z obowiązków organizatora i czasowe przekazywanie kompletnych protokołów do biura ZZPN. Nie nadesłanie sprawozdań w określonym terminie skutkować będzie uznaniem turnieju za nieodbyty. Dodatkowo pragniemy nadmienić, że każda dryga nieobecność podczas wceśniej zaplanowanych zawodów skutkować będzie usunięciem z rogrywek (stan na 25.09.2017 - 5 zespołów).

Podczas turniejów organizator zobowiązany jest do zapewnienia właściwej opieki medycznej, obowiązkiem każdego trenera prowadzącego jest przekazanie załącznika do protokołu swojej drużyny wraz z numerem licencji trenerskiej.

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK DZIECI DO POBRANIA

 

Wyniki terminy tabele