Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

soccer ball desktop wallpapers 0

Szanowni Państwo,

Komisja Licencyjna ZZPN informuje, że na wniosek Pana Jana Bednarka Prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, osoby które z ważnych przyczyn osobistych lub innych właściwie uzasadnionych, nie zdążyły złożyć wniosku o wydanie licencji trenerskiej w trybie zwyczajnym. Do dnia 14 sierpnia br. /termin ostateczny/ mogą ponownie złożyć niniejszy wniosek do KL ZZPN w trybie nadzwyczajnym, który po zaakceptowaniu przyczyn opóźnienia lub niewielkich braków proceduralnych - może zostać rozpatrzony pozytywnie wraz z zachowaniem ustalonych mniejszych opłat za poszczególne licencje. KL ZZPN wydaje licencje PZPN A, PZPN B, UEFA B i UEFA C.

Rozpatrywane będą wnioski zawierające wszystkie dokumenty proceduralne oraz w wyjątkowych sytuacjach również z brakiem odpowiedniej liczby godzin szkoleniowych oraz certyfikatów ze szkoleń PZPN/ZZPN. Licencje warunkowe w trybie nadzwyczajnym będą wydane tylko z ważnością do dnia 31.12.2017 roku. Komunikat i niniejsza decyzja ma charakter jednorazowy z uwagi na wprowadzenie nowego systemu PZPN24, dlatego pragniemy także poinformować, że nie będzie tego typu możliwości w kolejnych okresach licencyjnych. 

Dodatkowych informacji w tym temacie mogą udzielić telefonicznie:

Trener Koordynator ZZPN – Marek Safanów tel.  883 545 055 lub

Trener Edukator ZZPN – Paweł Podgórski tel. 504 855 750

KL ZZPN

Wyniki terminy tabele