Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Od czwartku (27 lipca) do niedzieli (30 lipca) na plaży w Kołobrzegu odbywać się będą trzy imprezy mistrzowskie: mistrzostwa Polski w piłce plażowej mężczyzn i kobiet oraz młodzieżowe mistrzostwa Polski do lat 21.

Plażowicze wypoczywający w Kołobrzegu i okolicach czekają dodatkowe atrakcje. Od czwartku na dwóch boiskach niemal przez cały dzień rozgrywane będą mecze. – Przygotowaliśmy dwa boiska z trybunami. Większe z nich może pomieścić nawet tysiąc widzów. Na mniejszym będzie mogło zasiąść stu kibiców. Mecze rozpoczynać się będą o godzinie 8.30, a kończyć po godzinie 21. Będzie muzyka, dobra zabawa i wiele konkursów dla kibiców – zapowiada Filip Skowron, szef grupy plażowej piłki nożnej przy komisji futsalu i plażowej piłki nożnej PZPN.

W sobotę i niedzielę rywalizacja transmitowana będzie na kanałach sportowych stacji platformy nc +. Spikerami imprezy będą Tomasz Zimoch oraz Szymon Zaborski.

- Oprócz sportowej rywalizacji na kibiców czekać będzie szereg dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie mecz z udziałem gwiazd. Swój udział zapowiedzieli w nim między innymi byli reprezentanci Polski Stefan Majewski, Radosław Michalski i Paweł Wojtala, a także były reprezentacyjny piłkarz ręczny Artur Siódmiak. Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzenia czasu. Wstęp na wszystkie mecze jest wolny - Jan Bednarek, prezes ZZPN zachęca do kibicowania.

W imprezie uczestniczyć będzie jeden zespół z naszego regionu. W młodzieżowych mistrzostwach Polski wystąpią juniorzy Kotwicy Kołobrzeg.

Organizatorem imprezy jest Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, mistrzostwa odbywają się pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

Wyniki terminy tabele