Reprezentacja ZZPN przegrała z Dolnośląskim ZPN 2:3 w swoim pierwszym meczu finałowego turnieju o puchar Kazimierza Górskiego. Impreza rozgrywana w Boguchwale koło Dębicy ma rangę mistrzostw Polski do lat 15.

ZZPN przegrywał w drugiej połowie już 0:2. Niekorzystny wynik podziałał na naszych piłkarzy mobilizująco. W ciągu trzech minut doprowadzili do remisu. W końcówce przeważali, ale to Dolnośląski ZPN zdobył zwycięską bramkę. Gol padł po kontrze i kapitalnym uderzeniu z dystansu.

W drugim spotkaniu naszej grupy Łódzki ZPN pokonał Podkarpacki ZPN 4:1.

W środę nasza drużyna zmierzy się z Łódzkim ZPN.

ZZPN – Dolnośląski ZPN 2:3 (0:1)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Wędrychowski (60 karny) i Krzysztofek 62.

ZZPN: Idasiak – Potoczny, Telicki, Balcewicz, Iskra – Kozłowski, Rybicki – Wędrychowski, Cybulski, Michalak – Krzysztofek. Grali także: Banaś, Drozd, Kort, Miłoński, Szol, Świder, Trzaskoma.