Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Łukasz Ostrowski, zachodniopomorski sędzia ligowy, był arbitrem finałowego meczu mistrzostw świata w piłce plażowej pomiędzy Brazylią a Tahiti! Spotkanie rozgrywane zostało w niedzielę, 7 maja, w Nassau na Bahamach. Brazylijczycy wygrali 6:0.

Ostrowski od kilku lat należy do ścisłej światowej czołówki arbitrów piłki plażowej. Dla Łukasza impreza na Bahamach to już drugie mistrzostwa świata. Podczas poprzednich rozgrywanych w Portugalii sędziował mecz półfinałowy.

- Jestem bardzo szczęśliwy. To wielkie przeżycie. Chciałem wyjść z grupy, powtarzając sukces z poprzednich mistrzostw, ale nawet nie marzyłem, że będę sędziował mecz finałowy – mówił przed meczem Tahiti – Brazylia.

Gratulujemy Łukaszowi wielkiego osiągnięcia!

Dodajmy, że w mistrzostwach uczestniczyła także reprezentacja Polski. Biało-czerwoni trafili do zdecydowanie najtrudniejszej grupy z Brazylią, Tahiti oraz Japonią. Polacy przegrali trzy spotkania.

Wyniki terminy tabele