Dwa zwycięstwa odniosły reprezentacje ZZPN w kolejnych meczach mistrzowskich. W Tucholi zespół z rocznika 2002 rywalizujący w turnieju o puchar Kazimierza Górskiego rozgromił Kujawsko-Pomorski ZPN 5:1 (1:1). Najstarsza nasza reprezentacja z 2001 rocznika rywalizująca w turnieju o puchar Kazimierza Deyny pokonała Kujawsko-Pomorski ZPN 2:1 (2:0).

Puchar Kazimierza Górskiego

Pierwsi na boisko wybiegli piłkarze grający w turnieju o Puchar Kazimierza Górskiego. Przewaga naszego zespołu był bardzo wyraźna. Już w 5 minucie prowadzenie zdobył Michalak. Dwie minuty później Wędrychowski miał szansę podwyższyć na 2:0, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Gospodarze przed przerwą doprowadzili do remisu, ale na więcej nie było ich stać. Tuż po wznowieniu gry Nizio wyprowadził nasz zespół ponownie na prowadzenie. Nasza drużyna nabrała pewności w grze i kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Na listę strzelców wpisał się między innymi Wędrychowski, który ponownie stanął przed szansą zdobycia gola z rzutu karnego. Tym razem się nie pomylił.

Drugi mecz w tej grupie pomiędzy Wielkopolskim ZPN, a Pomorskim ZPN rozegrany zostanie w środę (5 kwietnia).

Link do zdjęć z meczu w wykonaniu Tomasza Drankowskiego:

https://drive.google.com/open?id=0ByKsTM1CmJ_dMUllQ0lrZHB6NWc

04.04.2017.001

 

Kujawsko-Pomorski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 1:5 (1:1)

Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Michalak 5, Nizio 41, Rybicki 44, Wędrychowski 57 karny, Krzysztofek 78.

ZZPN: Idasiak (72 Banaś) – Telicki, Balcewicz, Trzaskoma (68 Drozd), Iskra (61 Potoczny) – Kozłowski, Rybicki (61 Kort), Wędrychowski, Cybulski (68 Szol), Michalak (55 Bożko) – Nizio (52 Krzysztofek). Trenerzy: Zygoń, Fryś. Trener bramkarzy: Otocki

Tabela

1. Zachodniopomorski ZPN      4             9             11-5

2. Wielkopolski ZPN                     3             9             8-3

3. Pomorski ZPN                          3             3             6-6

4. Kujawsko-Pomorski ZPN          4             0             3-14

Awans wywalczą dwa zespoły.

 

Puchar Kazimierza Deyny

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando naszej drużyny. Znaczna przewaga w polu udokumentowana została bramkami Czajkowskiego i Rapity. Nic nie wskazywało na to, że w tym meczu mogą być jeszcze jakieś emocje.

Tymczasem po zmianie stron gospodarze zdobyli gola po stałym fragmencie gry. Kontaktowa bramka sprawiła, że miejscowi piłkarze uwierzyli w możliwość doprowadzenia do remisu. Tylko jakaś zdobycz punktowa przedłużała nadzieję K-P ZPN na wyjście z grupy. Pod koniec meczu gospodarze postawili wszystko na jedną kartę. Nawet ich bramkarz zapuszczał się w okolice pola karnego ZZPN. Bez efektu. Trzy punkty zasłużenie zdobyła nasz drużyna.

Drugi mecz w tej grupie pomiędzy Wielkopolskim ZPN, a Pomorskim ZPN rozegrany zostanie w środę (5 kwietnia).

Link do zdjęć z meczu w wykonaniu Tomasza Drankowskiego:

https://drive.google.com/open?id=0ByKsTM1CmJ_dUTRqcmpiUkpueDA

Kujawsko-Pomorski ZPN – Zachodniopomorski ZPN 1:2 (0:2)

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Czajkowski 20, Rapita 30.

ZZPN: Sasiak – Żulpo, Ładny, Szcześniak, Maćkowiak – Czajkowski (55 Smoliński), Jachno, Rapita (60 Wolański), Rościszewski (75 Leszczyński), Kwiecień – Wójcik (55 Kankowski). Trenerzy: Kaźmierczak, Michalczyszyn. Trener bramkarzy: Otocki.

Tabela

1. Wielkopolski                               3              7             13-4

2. Zachodniopomorski ZPN        4             6             9-10

3. Pomorski ZPN                            3             4             8-8

4. Kujawsko-Pomorski ZPN           4             3             5-13

Awans wywalczą dwa zespoły.

2001 04.04.2017.001

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.