Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wszystkie kluby uczestniczące w rozgrywkach ZZPN w kategorii żaka otrzymają od związku bramki przeznaczone do rozgrywania meczów w tej kategorii wiekowej. Wspólna oferta PZPN i ZZPN to efekt unifikacji przepisów jakiej dokonano w ubiegłym miesiącu. Według obowiązujących przepisów bramki w kategorii żaków mają mieć 3 metry szerokości i 1,55 metra wysokości.

- Wychodzimy naprzeciw klubom, które szkolą najmłodszych adeptów futbolu. Zakup kompletu bramek może dla wielu z nich stanowić finansowy problem. Wszystkie kluby posiadające zespoły żaków na początku roku otrzymają bezpłatnie komplet bramek. Jedynym warunkiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dostarczenie go do siedziby ZZPN – zapewnia Jan Bednarek, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej i jednocześnie wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego.

Formularz rejestracyjny do wypełnienia i pobrania znajdzie się niebawem na stronie laczynaspilka.pl

- Podczas poniedziałkowego szkolenia Grassroots, które odbędzie się w Płotach każdy szkoleniowiec otrzyma wydrukowaną w formie plakatu pełną unifikację przepisów we wszystkich kategoriach wiekowych. Zawiera ona między innymi wymiary boisk, bramek, rozmiary piłek itp. – dodaje Bednarek.  

Wyniki terminy tabele